Foura Insaat
0533 090 55 45
 
 
Projeler
Devam Eden Projeler
Tamamlanan Projeler
Kiralık Stüdyo Daire
 
Foto Galeri
Duyurular
Tümünü Gör

 

 
Faaliyetlerimiz
Alt Yapı İşleri : Taahhüt ettiği tüm inşaat altyapı işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek haklı bir başarıyı kazanmış olan BM Yapı inşaat, her geçen gün bitirdiği yeni projelerle piyasada güven tazelemektedir.

Faaliyetlerimiz

 

 

Kaba İnşaat İşleri 
Kaba inşaat işleriniz sorunsuz, garantili, itina ile yapılmaktadır. Fabrika, tatil köyü, konut, okul v.b. işlerde betonarme kısmının yanında, izolasyon, drenaj ve dolgu işleri, çatı kapatmaları.
İnce İnşaat İşleri 
Her cins tuğla ve gazbeton duvar, kaba, ince ve alçı sıva, her türlü yağlı ve plastik boya, seramik ve fayans ile yüzey şapları işleri

Asfalt Serilmesi
Plentte hazırlanan sıcak bitümlü karışımların yola serilmesinden önce aşağıdaki işlemler yapılmalıdır.Projesindeki kot ve eğime göre yapılmış temel tabakası üzerine asfalt kaplamadan önce sathın düzeltme olan ince reglaj için aşağıdaki işlemler yapılmalıdır.

Brüt İnşaat İşleri 
Fabrika ve iş merkezlerinde peri ve plywood malzemesi ile fuga çıtalı temiz betonarme yüzeylerleri elde etmek, isteğe bağlı olarak bu yüzeylerin boyanması veya doğal olarak muhafaza edilmesi.
Projelendirme ve Taahhüt
Atık su arıtma tesisi projeleri,içmesuyu arıtma tesisi projeleri, kanalizasyon hattı, içme suyu isale hattı ve  bahçe sulama hattı gibi konularda işlem yapılmadan projelerin yapılmasırdır.
Baskı Beton
Mets İnşaat kalitesiyle uygulanan Baskı Beton tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplamasıdır. Tek tek döşenmiş taş görüntüsü verir. Çeşitli renk ve desenlerde uygulanabilir. Mets İnşaat güvencesiyle uygulanan baskı beton granit, traverten ve diğer taş kaplamaların tabii dokusunu ve görünümünü sağlarken, çevre şartlarına karşı dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması nedeniyle yapılarınıza değer kazandırır.
Çevre Düzenleme İşleri 
Ürün ve proseslerle ilgili projeler hazırlanırken çevresel etkiler dikkate alınılarak kirlilik, kaynağında önlenmeye çalışılır.

Çevre ve İş Sağlığı Güvenlik Politikası
İşyerimizde tüm çalışmalarımız bu politikadaki hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışırlar.

- Ürün ve proseslerle ilgili projeler hazırlanırken çevresel etkiler dikkate alınarak kirlilik, kaynağından önlenmeye çalışılır.

- Faliyetlerimiz sırasında oluşan katı, sıvı ve gaz atıklarımızı azaltıcı önlemler alınır, tekrar kullanım veya geri kazanım imkanları uygulanmaya çalışılır.

- Çevre konusunda başarıya ulaşmak için tüm çalışanlarımız bilinçlendirilir ve bireysdel sorumluluk kazandırmak için eğitimlere tabi tutulur.

- Ulusal ve yerel resmi kuruluşlar, diğer sanayi kuruluşları ve tedarikçiler ile işbirliği sağlanarak, çevre standartlarımızın hep birlikte yükseltilmesine çalışılır.


Anasayfa Foura İnşaat | Kocaeli İnşaat  İletişim Foura İnşaat | Kocaeli İnşaat  
Web Tasarım & Hosting Atak Teknoloji
Foura İnşaat | Kocaeli İnşaat